اکنون زمان تعبیر رویاها فرا رسیده است آرزوی شمارا برایتان می بافیم

درباره خانه هنرمندان

 

& تعویض فرش کهنه با نو بابهترین شرایط در تهران و کشور&

  گرانتر بفروشید ( دست آخر و بدون واسطه به برند قمات قم بفروشید)

     ارزانتر بخرید ( دست اول و بدون واسطه از تولیدی برند قمات قم بخرید )

 

 

خانه هنرمندان قالیباف  در سال 1357 با تکیه بر قدرت خداوند متعال و همت والای مردان و زنان ایران زمین ،هنر دستان هنرمند قالیبافان توانست اولین گام بلند افتخار را در زمینه تولید فرش دستبافت ایرانی بردارد.

در طی 43 سال تلاش مجدانه همکاران و مدیریت ممتاز چهره ماندگار عرصه فرش "جناب اقای محمد شکاری"،توانستیم به اهداف بلند خویش جامه عمل پوشانده و برگ افتخاری دیگر برای کشور عزیزمان ایران به ارمغان بیاوریم.

خانه هنرمندان ایران علاوه برکسب تندیس ویژه تعاونی برتر و رعایت حقوق مصرف کنندگان ، تندیس برگزیده همایش ملی نام آوران اقتصاد درسال 93 گردیده است.

خانه هنرمندان قالیباف به صورت انحصاری مفتخر است که ثبت کننده برند جهانی و معتبر قمات که برگرفته از نام فرش قم و اصفهان و تبریز می باشد را به عنوان قالی مرغوب دستبافت ایرانی با کیفیت فرش قم و شکوه اصفهان و زیبایی فرش تبریز را برای اولین بار در کشور بدست آورد.

تضمین سی سال کیفیت این فرش نشان مواد اولیه مرغوب و سطح کیفیت بالای قالی های برند قمات است.

هم چنین در زمینه آموزش و اشتغال موفق به دریافت تاییدیه الگوی موفق آموزش و اشتغال 1680 بافنده در سال  1392 از ریاست مرکز ملی فرش ایران شده و مقام تولیده کننده ممتاز و کارافرین برتر کشور را در حوزه فرش و صنعت را کسب نموده ایم.

افتخار ما این است  که بر بلندای بام صنعت  ایران مدال درخشان افتخار اویخته ایم و پرچم دار شکوه هنر اصیل ایرانی و خدمت گزار دستان گهرباری هستیم که گنجینه های ملی ایران زمین اند.

 

 

قمات از دیدگاه مسئولین

 آقای مهندس میرمحمدی استاندار محترم یزد :

"فرش دستباف قمات قم و یزد  نمونه بارزی از یک فعالیت کامل اقتصاد مقاومتی می باشد"

آقای مهندس میر محمدی طی بازدید از نمایشگاه دائمی فرش دستباف قمات قم و یزد مورخ 1395/7/4 با بیان این مطلب که فرش دستباف قمات نمونه بارزی از یک فعالیت کامل اقتصاد مقاومتی می باشد ، بر تلاش جهت توسعه و تعالی این هنر صنعت تاکید نمودند.

استاندار محترم همچنین با اظهار خرسندی از تلاشهای صورت گرفته توسط مجموعه خانه هنرمندان قالیباف در قم و یزد به مدیریت محمد شکاری دهج که با رویکردی مبتنی بر تغییر و آموزش و اشتغال  توانسته با تلفیقی از ویژگی های منحصر به فرد فرش های دیگر مناطق کشور و با هنرمندی و سلامت بافت بافندگان قم و یزدی منجر به خلق برند قمات قم و یزد و ارتقا ء فرش دستباف استان گردد  ، تشکر و قدردانی نمودند .

ایشان با  توجه به  مدیریت صحیح  در بازاریابی و استفاده از سلیقه مشتری های داخل و خارج از کشور و همچنین  حفظ اصالت فرش دستباف ایران و ایجاد برند  تجاری قمات با تضمین سی ساله کیفیت تولیدات خود که کاملا متمایز و مدرن و به روز  می باشد و منجر به ارتقاء فرش استان  نیز گردیده و همچنین دریافت تندیس های مختلفی از جمله تندیس تعالی سوغات داخل و خارج از کشور از شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی ایران ، ضمن قول مساعد مبنی بر حمایت از برند قمات ، خواستار قرار گرفتن نمایشگاه دائمی فرش دستباف قمات در لیست بازدید گردشگران داخل و خارج از کشور با همکاری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان در راستای اقتصاد مقاومتی را شدند  و با تاکید بر مساعدت در همه زمینه ها برای پیشرفت این هنر صنعت و با تقدیر از همه مسئولین ،دست اندرکاران  و هنرمندانی که در ایجاد برند قمات نقش داشته اند ، برای دیگر تولیدکنندگان استان نیز آرزوی موفقیت نمودند.

 

 آقای دکتر علمدار ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان یزد:

دنیای امروز گونه ای از اقتصاد را تجربه میکند که در آن دانش، هنر و خلاقیت از مزیت های اصلی آن هستند. درواقع در اقصاد امروز دنیا آن هایی موفق هستند که از دانش یا هنری خاص بهره میبرند و از عنصر خلاقیت به عنوان موتور پیشران آن استفاده میکنند. فرش و فرشبافی به عنوان یکی از قدیمی ترین نمادهای فرهنگی و هنری مردم ایران، بیانگر نوع بدیع و بی نظیری از هنر این سرزمین است که نشان میدهد کشور ما از دیرباز تولیداتی مبتنی بر دانش، هنر و خلاقیت داشته است.

همچنین اصالت فرش ایرانی موجب شده است تا از آن به عنوان یک برند ملی و شناسنامه سرزمینی یاد شود و در گوشه گوشه جهان نظرها را به خود معطوف کند.

فرش دستباف قمات قم و یزد که مجموعه از ویژگیهای منحصر به فرد فرش های قم، اصفهان و تبریز را در خود جای داده است نمادی از هنر، خلاقیت و دانش قمی ها و یزدی ها و خصوصا فرشبافان قمی و یزدی است که توانسته اند با تلفیق فرش های بنام، نقش و فرشی نو با توان برندینگ در عرصه داخلی و جهانی به تولید برساند.

تردیدی نیست فرش دستباف قمات قم و یزد به عنوان ستاره ای درخشان بر آسمان هنر فرشبافی ایرانی خواهد درخشید.

 

 آقای مهندس حسن زاده مدیرامور تولید مرکز ملی فرش ایران:

"به نام قمات به کام فرش دستباف ایران"

1-آیا در جهان امروز کسی در ارزش موارد ذیل تردیدی دارد؟

  • ساعت های سوئیسی
  • نوشیدنی های فرانسوی
  • اتومبیل های آلمانی
  • محصولات الکترونیکی ژاپنی
  • لباس های ایتالیایی

 2- آیا ساعت های آلبانیایی ،نوشیدنی های لهستانی ، ماشین های ترکیه ای،محصولات الکترونیکی روسی یا لباس های پرتغالی احساس خاصی را در شما بر می انگیزد؟مسلماً خیر

1/2- پس هر کشوری یک احساس ممتازی را القاء می کتد.زمانی که یک برند با ویژگی های کشور خود هماهنگ می شود،آن برند امکان دستیابی به یک برند جهانی را داراست.

3- برند یا همان نام و علامت تجاری ،سمبل تعهد همه جانبه و پایدار یک شرکت و توصیف کننده چهره ی شرکت به مشتریان است و یک شرکت را در محیط رقابتی از رقبا متمایز می کند،برند علاوه بر ایجاد تمایز،ارزش ها و نگرش های موجود در شرکت و محصولات آن را منتقل می سازد.

4- فرش دستباف ایران برندی است که ارزش را در ذهن جهانیان القاء می نماید و مترادف بودن آن با کیفیت ،تنوع و زیبایی در ذهن مشتری نقش بسته است.

5- شرکت ها و بنگاه های تولیدی فرش دستباف ایران در زمینه برند سازی برای خود و محصولاتشان علاقه چندانی نداشته و به دلیل سابقه دیرین حضورشان در بازار جهانی بیشتر از نام نیک فرش ایران بهره بردند تا از نام و نشان تجاری خود.

6- امروزه با در نظر گرفتن تجارت خارجی ،تعرفه های گمرکی ،مقررات و تشریفات اداری ،جهان به یک بازار جهانی بزرگ تبدیل شده است ،محصولات تولیدی می بایست بر روی مدار برند جهانی قرار گیرد.

7- و برخی بنگاه های تولیدی فرش از گذشته با تکیه بر نام تولیدکننده وپیشینه حضور در بازارهای داخلی و خارجی از نام خود شبه برند هایی در ذهن مشتری ایجاد نموده اند که به دلیل کم توجهی به توسعه برند ،به مرور از ذهن مشتریان پاک شده و می شوند.

8-درصورتیکه امروز دنیای رقابت در فرش دستباف و تغییرات بازار ها و رقبا استفاده از نام و نشان تجاری برای شرکت ها و بنگاه های تولیدی را به یک ضرورت ویژه تبدیل نموده است .

9- سال گذشته در نمایشگاه فرش دستباف تهران،از یک برند با ویژگی های متمایز با عنوان "قمات" رونمایی شد.

 10-قمات که حاصل سال ها تولید کیفی و مدیریت با تجربه آقای محمد شکاری دهج تولید کننده خوب کشورمان در استان قم و یزد می باشد ،در برگیرنده بخش قابل توجهی از قوانین ضروری و اجتناب ناپذیر برندینگ می باشد و در طراحی آن سعی شده است تا پیام فعالیت های شکاری در حوزه کیفی فرش به بهترین شکل به عنوان یک نشان تجاری نمایان شود (آنچه خوبان (قم،اصفهان،تبریز) در حوزه فرش دارند تو یک جا داری(قمات) )

قمات برندی کلی نگر است و خصیصه های چندگانه ای را که وابسته به فرش دستباف مناطق مهم فرش دستباف ایران را در ذهن مشتری تداعی می نماید.

تقویت برند قمات تقویت کیفیت فرش دستباف و شروعی دوباره برای فعالیت اصولی در تولید و تجارت فرش دستباف مبتنی بر برند سازی می باشد.

آقای مهندس نبی زاده رییس اداره فرش دستباف سازمان صمت استان یزد:

باتوجه به اینکه در عصری قرار داریم که سرعت پیشرفت علم و تکنواوژی بسیار زیاد شده است و اکنون شبکه های مجازی و بارارهای اینترنتی و....جای بازار و تجارت و کسب و کارهای سنتی را گرفته است و لذا جهت موفقیت و رقابت با غولهای تجاری میبایست از همه ابزارهای به روز جهت معرفی .حضور ورقابت در این بازراها بهره جست. بی شک یکی از این ارکان برند و یا همان نام تجاری است که خوشبختانه در حوزه فرش دستباف جناب شکاری با دنیایی از تجربه وآگاهی وتلاش و همکاری مجموعه خانه هنرمندان قالیباف موفق به ابداع و ثبت برندقمات گردیدند واز طرفی با توجه به ثبت جهانی فرش دستباف یزد و قم اکنون میتوان به آینده روشن فرش دستباف قمات قم و یزد در صادرات به کشورهای متقاضی واعتلای دوباره فرش دستباف ایران خوشبین و اطمینان داشت زیرا قمات هم اکنون با کیفیت بسیار بالا در مواد اولیه و تنوع فراوان درطرح و نقش و رنگ وتوان تولید بر اساس سلیقه مشتری در کنار تضمین 30 ساله کیفیت آمده است تا بار دیگر فرش دستباف به روزهای اوج و سربلندی خود بازگردد. 

 

آقای برخورداری مدیر تولید فرش شش هزار متری ابوظبی:

 در شرایطی که به ندرت می توان طرح ها و نقوش یزدی را  همچون احمد محمد آبادی ، سردار جنگی ،  امیر جنگی  ،  طال   و خونچه  و ...   جستجو نمود  ،  خانه هنرمندان قالیباف قم و یزد به مدیریت آقای محمد شکاری دهج ،با رویکردی مبتنی بر تغییرو تحول  ،  توانست با ارتقاء  رجشمار بافت  ، به کارگیری طرح ها  و نقوش منحصر بفرد  ،  استفاده  از فارغ التحصیلان  مستعددانشگاهی فرش ،  چله های  ابریشمی و  مواد اولیه مرغوب  ،  اجرای موفق   طرح آموزش و اشتغال در سال های 1391 و1392  ، حضور در  نمایشگاههای مختلف کشور به صورت مستمر و پیاپی ، تایید و تقدیر دست اندرکاران و صاحب نظران فرش  و همچنین مرکز ملی فرش ایران ،بازدید های مکرر مسئولین کشوری و استانی و راهنماییهای همراه با تقدیر و تشکر ایشان  بخصوص  اهدای لوح تقدیرهای مختلف  و اطلاق بحق تعابیر کارآفرینی ، اشتغال آفرینی و ... در مراسم مختلف ، سلامت  تولیدات و...باعث اهتمام بیشتر و بیشتر در اعتلا و گسترش  فعالیت های این خانه در حوزه فرش دستباف گردد.

  مدیریت خانه هنرمندان قالیباف پس از طی فراز و نشیب های فراواندر بیست و سومین نمایشگاه  بین المللی فرش دستباف ایران در تهران، با رو نمایی از “ فرش دستباف  قمات ” و ثبت نام و نشان اقتصادی   آن ،  برگی  دیگر از افتخارات  زرین خود را  به علاقه مندان فرش دستباف کشور تقدیم نمود و دیری نخواهد پایید که قالی قمات قم و یزد  چون خورشیدی بر سرتاسر جهان پرتو افشانی خواهد نمود ،انشالله.

 

## خاص ترین فرش ابریشم قم(فرش دستباف ابریشم قم) را با بهترین برند فرش ابریشم ایران/قم با شرایط آسان تعویض فرش کهنه با نو بصورت نقدواقساط و بدون واسطه از تولیدی فرش/قالی ابریشم قم (برند قمات قم) بخواهید ##

*** بهترین فرش دستباف ابریشم و کرک وابریشم اصل قم را فقط و فقط دربرند قمات پیدا میکنید ***

 

 

آنچه در قالی قم و اصفهان و تبریز میبینید

 

یکجا در برند قمات ببینید.

 

 

 

 


مدیریت(شکاری): 09129615080
مدیر فروش: 09129610489

 قم: چهارراه بازار
تلفن:02537707722

یزد: خیابان مطهری 
تلفن: 03537262525

امروز 47       دیروز 94       هفته گذشته 659       ماه گذشته 47       همه 170629

Kubik-Rubik Joomla! Extensions