اکنون زمان تعبیر رویاها فرا رسیده است آرزوی شمارا برایتان می بافیم

فرش قم

فرش دستباف قم

  • تعویض فرش کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات قم بخرید)

 

فرش دستباف قم                                                                                    

یکی از مشهورترین فرش های دستباف ایرانی ، فرش ابریشم اصل قم است. فرش دستباف ابریشم اصل قم از جمله فرش هایی است که بازار آن محدود به داخل ایران نیست بلکه در سراسر دنیا مشتریان خاص خود را دارد. یکی از مهمترین ویژگی های فرشدستباف  ابریشماصل  قم این است که به اندازه ای زیبا و طبیعی بافته می شود که در نگاه اول چنین به نظر می رسد که یک تابلو نقاشی است. از حدود یک قرن پیش بود که به تدریج صنعت قالی بافی در قم پیشرفت های خود را آغاز کرد و بافت فرش دستباف ابریشم قم در این استان به صورت جدی و با استفاده از طرح و نقش های مختلف آغاز شد و همین امر باعث شد تا این فرشدستباف ابریشم و کرک وابریشم اصل قم به یک فرش معتبر و ارزشمند در جهان تبدیل شود .

                                    

پیشینه فرش بافی در قم                                                                             

فرش هایی که در ابتدا در این استان بافته می شدند به مانند فرش های امروزی نبودند بلکه در بافت آنها از مواد اولیه مرغوب استفاده نمی شد و همچنین بافت آنها نیز درشت بود و در رج شمارهای چهل بافته می شد ؛ در نتیجه شاهد فرش هایی با کیفیت امروزی نبودیم. به تدریج در سال های بعد در ساختار فرش های استان قم تغییرات اساسی ایجاد شد و قالیبافان و طراحان نقشه قم به فرش های تمام ابریشم و کرک وابریشم اصل که ریز بافت بودند روی آوردند و فرش های گرانبها و لوکسی را در اختیار علاقمندان فرش های دستباف قرار دادند.                                                                                    

 

فرش دستباف ابریشم قم                                                                                       

فرش قم                                                                                               

همانطور که گفتیم فرش قم از جمله فرش های دستباف ایرانی است که در حال حاضر در دنیا به عنوان فرش نفیس شناخته می شود. این فرش از بافت و طرح و نقش خاصی برخوردار است که آن را به یکی از فرش های ممتاز و خاص تبدیل کرده است. با وجود این که سال های زیادی از شروع بافت فرش ابریشم قم می گذرد ولی این فرش همچنان اصالت اولیه خود را حفظ کرده و در بافت آن از مواد عالی و رنگ های طبیعی استفاده می شود. همچنین طرح های به کار رفته در این فرش قم نیز از طرح های چشم نواز ایرانی است.                                                           

 

 تاریخچه فرش دستباف ابریشم اصل قم                                                                                                   

صنعت قالیبافی قم از زمان های دور رواج داشته است. این صنعت ابتدا در بین روستاییان و عشایر این استان مرسوم بود و همان طور که گفته شد در ابتدا قالی هایی که بافته می شدند از کیفیت مناسبی برخوردار نبودند. اما فرش ابریشم قم که به شکل امروزی بافته می شود از حدود هشتاد سال پیش و در دومین دهه قرن بیست میلادی رایج شد. این مقطع زمانی با ورود تجار کاشانی به قم مصادف بود که دارهای قالی را به شهر قم بردند و در مقیاسی محدود این نوع از فرش بافی را در آنجا شروع کردند.                                                                                                         

 

این نوع قالیبافی در کمتر از دو دهه در قم راه پیشرفت خود را طی کرد و وارد فاز تجاری شد و برای خود اسم و رسمی پیدا کرد و در شهر قم رایج شد و به تدریج در روستاها و مناطق اطراف نیز گسترش یافت و فرش دستباف ابریشم قم را به فرش ممتاز تبدیل کرده است .                                                                                                        

 

 برتری های فرش دستباف ابریشم اصل قم    

 دقت در مراحل اولیه تولید در تولیدی ابریشم برای فرش قم از بهترین ابریشم ممکن استفاده می گردد بنابراین فرش دستباف ابریشم بهترین فرش دستباف ایران می باشد و اینجاست  که فرش ابریشم قم سرآمد همه تولیدی ابریشم کشور است و استفاده از بهترین تولیدی ابریشم باعث شده که برند قمات قم ائم از تولیدی  ابریشم اصل قم یا کرک و  ابریشم اصل قم بهترین فرش دستباف قم بهترین فرش دستباف ابریشم قم و نهایتاً بهترین فرش دستباف ایران کشور باشد انتخاب مصالح اولیه بسیار مرغوب از تولید ابریشم است که با بافت تک بافت و اورجینال قم ریشه باعث می شود که فرش برند قمات قم بهترین فرش دستباف کشور باشد و مهم ترین کیفیت و بافت فرش کشور را فرش قم و بهترین ابریشم را تولیدی ابریشم قم مصرف می نمایند و بهترین فرش دستباف ابریشم و تنوع بسیار در رنگ و نقش را فرش ابریشم قم داشته و فرش دستباف ابریشم قم بسیار لطیف و زیبا و چشم نواز باشد.

 

استفاده از مصالح اولیه بسیار مرغوب در تولید ابریشم، همراه با کیفیت بافت و غیره باعث شده که فرش ابریشم قم (فرش دستباف ابریشم قم برند قمات قم) بهترین فرش دستباف ایران باشد.

دقت در تهیه این مصالح اولیه به همراه بهره مندی از هنر طراحان هنرمند موجب شده که برند قمات به هنرمندانه ترین برند فرش دستباف ابریشم قم تبدیل شود.

همچنین به کار گیری مصالح اولیه بسیار مرغوب ابریشمی و تک بافت بودن برند قمات قم موجب تبدیل این برند به بهترین برند فرش ابریشم دستباف ایرانی شده است.

رج شمار بالای فرش ابریشم قمات قم در کنار ابریشم بسیار مرغوب مورد استفاده، موجب تولید متراکم ترین نوع فرش دستباف ابریشم قم در بین فرشهای دستباف ایرانی توسط این برند شده است.

کیفیت بالای فرش برند قمات قم به همراه بهره مندی از مواد اولیه بسیار مرغوب در تولید ابریشم باعث تبدیل این برند به ارزشمندترین فرش دستباف ابریشم قم در بین انواع فرشهای دستباف ایرانی شده است.

همچنین کیفیت بافت و مرغوبیت بسیار بالای ابریشم مورد استفاده در تولید برند قمات قم باعث شده که پرفروش ترین فرش دستباف ابریشم در کشور باشد.

در تولید فرش ابریشمی برند قمات قم از مرغوبترین ابریشم اصل و با کیفیت استفاده شده و این فرش را به بهترین فرش ابریشم دستباف ایران تبدیل کرده است.

زیبایی چشمگیر فرش و کیفیت بسیار بالای ابریشم مورد استفاده در فرش برند قمات قم، موجب تبدیل این برند فرش دستباف ابریشمی ایرانی به فرش زینت و سرمایه شده است.

برند قمات قم با بهره مندی از هنر و خلاقیت هنرمندان و ابریشم بسیار مرغوب، بهترین طراحی و نقوش را در بین فرشهای دستباف ایرانی داراست.

به کار بردن مواد اولیه بسیار مرغوب در تولید ابریشم به همراه کیفیت بالای بافت فرش ابریشم قم برند قمات قم، این فرش را به لطیف ترین فرش دستباف ایران تبدیل کرده است.

 

در نتیجه: بهترین فرش دستباف ایران برند قمات قم تولیدی فرش دستباف ابریشم اصل قم و کرک و گل ابریشم اصل قم دارنده 50 تندیس ملی و جهانی و بیش از 200 لوح تقدیر و سپاس می باشد  و به لحاظ کیفیت کار و رنگ 100% ثابت تولیدات خود را 30 سال تضمین کتبی مینمایید و در این راستا چهره ماندگار فرش ایران و تندیس رعایت مشتری مداری و کار آفرین 4 سال متوالی و بزرگترین تولید کننده فرش ابریشم اصل قم و کرک و گل ابریشم اصل قم می باشد.

 

## خاص ترین فرش ابریشم قم(فرش دستباف ابریشم قم) را با بهترین برند فرش ابریشم ایران/قم با شرایط آسان تعویض فرش کهنه با نو بصورت نقدواقساط و بدون واسطه از تولیدی فرش/قالی ابریشم قم (برند قمات قم) بخواهید ##

 

  • تعویض قالی کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات قم بخرید)

 

بهترین فرش دستباف = فرش ابریشم ، فرش قم ، فرش ابریشم قم

 

بهترین پیشنهاد برای خریداران فرش دستباف ، مطالعه دقیق راهنمای خرید فرش دستباف می باشد.

 راهنمای خرید فرش دستباف در صفحه اصلی سایت قمات قم

 

*** بهترین فرش دستباف ابریشم و کرک وابریشم اصل قم را فقط و فقط دربرند قمات پیدا میکنید ***

 

 

  

 

آنچه در قالی قم و اصفهان و تبریز میبینید

 

یکجا در برند قمات ببینید.

 

 

 

 


مدیریت(شکاری): 09129615080
مدیر فروش: 09129610489

 قم: چهارراه بازار
تلفن:02537707722

یزد: خیابان مطهری 
تلفن: 03537262525

امروز 9       دیروز 102       هفته گذشته 111       ماه گذشته 2172       همه 165942

Kubik-Rubik Joomla! Extensions