اکنون زمان تعبیر رویاها فرا رسیده است آرزوی شمارا برایتان می بافیم

خریدفرش دستبافت یا سفارش تولید دلخواه مشتری از نظر اندازه ،طرح ،رنگ و رجشمار و....

  • تعویض فرش کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات قم بخرید)

 

چرا فرش دستباف؟

هنگامی که از فرش دستباف سخن می گوییم نه تنها به یک زیرانداز یا کفپوش نظر داریم بلکه یک شاهکار بی نظیر و خاص هنری است کالایی که با هنرمندی هنرمندان بافنده، زیبایی و شادابی خاصی داردو فراتراز ارزش مادی دارای ارزش معنوی بسیاری است.(خصوصا فرشهای دستباف ابریشم وکرک وابریشم وگل ابریشم اصل).
راستی چرا فرش دستباف بخریم؟! عامه مردم بر این عقیده اند که فرش‌دستباف دارای قیمت بالایی است و با هزینه کمتراز آن می توان فرش ماشینی خرید.
اما اکنون به چند نکته و مزیت فرش دستباف اشاره خواهیم کرد.
فرش های دستباف با چسب ساخته نشده و لذا دارای دوام بیشتری نسبت به فرش های ماشینی هستند در بافت فرش دستباف ، هر رشته از پشم یا ابریشم به گرهی حلقه می شود و با گره مخصوص خود ایمن می شود وحتی پس از گذشت ده ها و سالها این گره ها و تار و پود به اندازه زمانی که آن را خریداری کرده اید دوام خواهد داشت.
دیگر مزیت فرش دستباف تمیز کردن آن است و تنها فرشی است که می‌توان آن را به طور کامل تمیز کرد زیرا هیچ ماده مصنوعی نداشته و همه آن با الیاف طبیعی چون پشم و ابریشم و پنبه بافته و درست شده‌اند.
فرش های دستباف فاقد مواد شیمیایی و الیاف مصنوعی هستند و کاملا ارگانیک بوده و به سلامتی خانواده آسیب نمی رسانند و به همین دلیل ایجاد حساسیت های تنفسی یا پوستی نمی کنند ، از آنجا که به دلیل استفاده از الیاف طبیعی فرشهای دستباف طبیعتی گرم دارند به همین دلیل موقع راه رفتن و یا بازی وغلط خوردن کودک شما روی این فرش ها، نه تنها که برای او مضر نیست بلکه مفید بوده و پرز های پشمی با قابلیت ارتجاعی خود نقش یک تشک را ایفا می کنند .
همچنین استفاده از رنگ‌ها و مصالح طبیعی در فرش و تابلو فرش های دستباف و استفاده از طرح های طبیعی چون گل ها و درختان و طبیعت، به فضای منزل شادابی وطراوت وبه روح و روان شما لطافت خاصی می بخشد، در کنار زیبایی وصف نشدنی آن همچنانکه به دلیل استفاده از پشم و کرک و ابریشم و پنبه به هیچ عنوان شاهد تولید الکتریسیته ساکن بر روی آنها نمی باشیم.
اما اینکه برخی آنها را گران قیمت و به صرفه نمیدانند نیز باور درستی نمیباشد زیرا فرش دستباف کاملا یک کالای سرمایه ای به شمار می آید .(خصوصا فرشهای دستباف ابریشمی وکرک وابریشم اصل).
وبا توجه به اینکه فرش و کفپوش های ماشینی دارای دوام وطول عمر زیادی نیستند وتنها با چند نوبت شست وشو،بسیار بی کیفیت ودر مواقعی نیز غیرقابل استفاده میشوند ولذا هرچند سال یکبار مجبور به تعویض آنها خواهیم بود. در صورتی که فرش های دستباف با هر بار شستن و با پا خوردن بیشتر، کیفیت خود را از دست نداده و جلا وجلوه بیشتری پیدا کرده و زیبایی بیشتری پیدا می کنند بدست آورده و جلوه بیشتری دارند و در نتیجه می‌توان گفت تنها کفپوشی که با پا خوردن و شست و شو مرغوب تر میشود فرش دستباف است.
و درنهایت اینکه شما می توانید بعد از چندین سال استفاده باز آن را به قیمت بسیار خوب به عنوان سرمایه مطمئن به فروش برسانید و نیز اطمینان داشته باشید که باخرید فرش دستباف خصوصا از نوع مرغوب آن گذشته از بهره‌متدی از فرشی زیبا وچشم نواز و مفید برای سلامتی خود وخانواده،سرمایه گذاری خوب و با اطمینان وارزشی نموده وحتی میراثی برای آیندگان بجا خواهید گذاشت..
و اما پیشنهاد ویژه ما برای این سرمایه گذاری،انتخاب وخرید یا سفارش فرشهای دستباف تمام ابریشم قم ، تمام ابریشم یا کرک و گل ابریشم با چله ابریشم یا پنبه اصل مارک دار و شناسنامه دار برند قمات قم در هر اندازه و طرح ورنگ و رجشمار دلخواه خودتان میباشد زیرا ضمن استفاده از مواد اولیه و ابریشم مرغوبو اصل، ازطرحهای چشم نواز و جدید استفاده شده و حتی میتوانید آنچه را میپسندید و در ذهن دارید بامشاوره با طراحان و کارشناسان خبره مجموعه قمات آنرا برایتان ببافیم و موید کیفیت ومرغوبیت قمات،تضمین ۳۰ ساله کیفیت و تعهد کتبی مبنی بر تعویض به دفعات  بدون کسر مبلغ و حتی تعویض تولیدات سفارش داده شما با دیگر تولیدات و یا عودت سرمایه اولیه شما با منافع بانکی  به عنوان سود مشارکت در تولید به لحاظ ارامش خاطر مشتریان سفارش دهنده میباشد .

 

## خاص ترین فرش ابریشم قم(فرش دستباف ابریشم قم) را با بهترین برند فرش ابریشم ایران/قم با شرایط آسان تعویض فرش کهنه با نو بصورت نقدواقساط و بدون واسطه از تولیدی فرش/قالی ابریشم قم (برند قمات قم) بخواهید ##

  • تعویض قالی کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات قم بخرید)

 

بهترین فرش دستباف = فرش ابریشم ، فرش قم ، فرش ابریشم قم

 

بهترین پیشنهاد برای خریداران فرش دستباف ، مطالعه دقیق راهنمای خرید فرش دستباف می باشد.

 راهنمای خرید فرش دستباف در صفحه اصلی سایت قمات قم

*** بهترین فرش دستباف ابریشم و کرک وابریشم اصل قم را فقط و فقط دربرند قمات پیدا میکنید ***

 

آنچه در قالی قم و اصفهان و تبریز میبینید

 

یکجا در برند قمات ببینید.

 

 

 

 


مدیریت(شکاری): 09129615080
مدیر فروش: 09129610489

 قم: چهارراه بازار
تلفن:02537707722

یزد: خیابان مطهری 
تلفن: 03537262525

امروز 6       دیروز 102       هفته گذشته 108       ماه گذشته 2169       همه 165939

Kubik-Rubik Joomla! Extensions