اکنون زمان تعبیر رویاها فرا رسیده است آرزوی شمارا برایتان می بافیم

فرش ابریشم قم، کرک و گل ابریشم با چله ابریشم (برند قمات)

  • تعویض فرش کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات قم بخرید)

 

بافت پارچه های ابریشم از دیرباز در دنیا وایران معمول بوده ونقاط مختلف کشور در زمانهای مختلف به تولیدوصدور انواع پارچه های ابریشمی و البته فرشهای دستباف ابریشمی شهرت داشته اند. توسعه بافت فرشهای دستباف ابریشمی نفیس همچون فرش دستباف قمات و افزایش حجم صادرات این تولیدات ارزنده با ارزش افزوده فراوانی که ایجاد میکند میتواند به رونق تجارت و صادرات غیرنفتی، رواج و رونق اقتصادی کشور و بهبود ورفاه جامعه کشاورزی وصنعتی منجر گردد و موجبات جذب ارزهای خارجی به کشور را فراهم نماید. حال به بررسی سیر و روند تولید، توسعه و مشکلات ابریشم در ایران وجهان اشاره ای داریم.

چرا فرش دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قم؟

شاید بارها از خودپرسیده باشید که چرا فرش دستباف ابریشم اصل قم را تاکید وپیشنهاد میکنیم؟ واین فرش دستباف ابریشم و گل ابریشم اصل قم را کجا وچگونه تهیه نماییم؟ لذا تقاضا داریم لحظاتی را با ما در این نوشتار همراه باشیم تا دریابیم که اولا اصل واصالت چیست ؟وبرای چه همه در زمان خرید کالا به اصل واصالت آن توجه وعنایت ویژه دارند؟

ودر ثانی کدامین فرش، فرش دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قم است وازکجا بایدتهیه نمود؟

درابتدا به معنای کلمه اصل توجه کنید که اصل در لغت به معنی ریشه،پایه وبن است.وحال اینکه دراین زمانه که تکنولوژی و فن اوری اجازه تولید هر کالایی را توسط رقبا میدهد اصل بودن کالا و کیفیت آن از اهمیت بسزایی برخورداراست.

به عنوان مثال: کالایی که توسط یک شرکت آلمانی(همانند کوهلر یا بوش)   تولیدمیشده اکنون با خریدامتیاز آن در کشورهای دیگر ازجمله چین با همان مارک وشکل وشمایل و...تولید می گردد والبته که خریداران سوای برند کوهلر یا بوش به دنبال اصالت آن کالا هستند وقطعا کالای تولیدشده در همان کشور آلمان را ترجیح میدهند چراکه اطمینان دارند تولیدات چین آن کیفیت اصلی را ندارد.

مثال دیگر اینکه در کشور خودمان بسیاری از کالاها مختص شهری خاص میباشند مثلا سوهان قم یا باقلوای یزد یا... ولی سوهان در اکثر شهرهای ایران تحت عنوان سوهان قم تولید میشودلیکن به هیچ وجه کیفیت واصالت سوهان قم را ندارد.

واما درخصوص فرش دستباف نیز چنانچه در گفتاری دیگر ذکر شد قم از قدیم الایام مرکز تولید بهترین ومرغوبترین فرشهای دستباف ابریشم وگل ابریشم و کرک وابریشم اصل بوده،هرچندکه دیرزمانی است فرشهای قم در نقاط مختلف کشور باطرح ونقشه فرش دستباف اصل قم بافته میشود ویا اینکه فرش دستباف اصل تبریز در زنجان،مراغه وبافته میشود وغیراز معدودی که همان اصالت وکیفیت فرش های دستباف ابریشم اصل تبریز را داراست عمدتا از لحاظ کیفیت با تولیدات اصل تبریز برابری نمیکند .ویا فرش دستباف نایین که زمانی از مرغوبترین فرشهای دستباف کشور بوده به تدریج در شهرهای طبس، کاشمر،مشهد و...بافته شده وعلیرغم استفاده از طرح ونقش اصیل نایین درعمده موارد توان برابری با تولیدات فرش دستباف اصل نایین را دارا نیست.

فلذاباتوجه به مباحث فوق فرش دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قم که در شهرهای مختلف وهمجوار نیز بافته میشود غالبا کیفیت و زیبایی واصالت فرشهای دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قم را ندارد و یقینا فرشهایی که در کارگاه های متمرکز توسط بافندگان هنرمند قم در شهرقم بافته میشود و از مواد اولیه اصل و مرغوب و ابریشم اصل وکرک اصل بافته میشودرا میتوان با اطمینان کامل به عنوان فرش دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قم خریداری نمود.

در این راستا یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین تولیدات اصل قم، تولیدات فرش دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قمات قم به مدیریت آقای محمدشکاری دهج میباشد که با تهیه واستفاده از مواد اولیه و ابریشم و کرک اصل وباکیفیت در کارگاه های متعدد خود در شهرقم ، فرش های دستباف اصیل قم را تولید و روانه بازار مینماید.

وبا تضمین 30 ساله تعویض، تاییدی دیگر بر اصالت تولیدات خود وارایه فرشهای دستباف ابریشم ، کرک وابریشم وگل ابریشم اصل قم میباشد وباتوجه به توانایی فنی بسیار بالای کادر متخصص و طراحان زبده و بافندگان ماهرمجموعه خانه هنرمندان قالیباف با برند قمات قم شما میتوانید آنچه را حتی در ذهن خود دارید را با هنرمندی طراحان ماهر و سرانگشتان هنرمند بافندگان در قالب فرشهای دستباف نفیس و باکیفیت ابریشمی وکرک و ابریشم وگل ابریشم اصل قم، فقط وفقط از خانه هنرمندان با برندقمات تهیه نمایید و درکنار لذت بردن ازتولیدات زیبا و ارزشمندو اصیل قمات، سرمایه گذاری  مطمئنی نیز جهت خود وفرزندانتان داشته باشید.

 

## خاص ترین فرش ابریشم قم(فرش دستباف ابریشم قم) را با بهترین برند فرش ابریشم ایران/قم با شرایط آسان تعویض فرش کهنه با نو بصورت نقدواقساط و بدون واسطه از تولیدی فرش/قالی ابریشم قم (برند قمات قم) بخواهید ##

  • تعویض قالی کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات قم بخرید)

 

بهترین فرش دستباف = فرش ابریشم ، فرش قم ، فرش ابریشم قم

 

بهترین پیشنهاد برای خریداران فرش دستباف ، مطالعه دقیق راهنمای خرید فرش دستباف می باشد.

 راهنمای خرید فرش دستباف در صفحه اصلی سایت قمات قم

*** بهترین فرش دستباف ابریشم و کرک وابریشم اصل قم را فقط و فقط دربرند قمات پیدا میکنید ***

 

 

آنچه در قالی قم و اصفهان و تبریز میبینید

 

یکجا در برند قمات ببینید.

 

 

 

 


مدیریت(شکاری): 09129615080
مدیر فروش: 09129610489

 قم: چهارراه بازار
تلفن:02537707722

یزد: خیابان مطهری 
تلفن: 03537262525

امروز 47       دیروز 94       هفته گذشته 659       ماه گذشته 47       همه 170629

Kubik-Rubik Joomla! Extensions