اکنون زمان تعبیر رویاها فرا رسیده است آرزوی شمارا برایتان می بافیم

فرش ابریشم/فرش ابریشم قم

  • تعویض فرش کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات بخرید)

 

 فرش ابریشم

فرش ،دستبافته ای زیبا و هنرمندانه است که با خلاقیت طراحان و سرانگشتان هنرمندان قالیباف بر تار و پود قالی مینشیند و آنگاه که سخن از فرش ابریشم است زیبایی ، تنوع ، کیفیت و شادابی در کنار سرمایه گذاری مطمین به ذهن می رسد .فرش ابریشم نماد کیفیت و شادابی است فرش ابریشم با طرح های خلاقانه و زیبا و به روز، زینت بخش خانه هر ایرانی است .

فرش دستباف ابریشم ریشه در تاریخ و تمدن ایران و ایرانی داشته و دارد تا جایی که همواره ایران را به فرش دستباف و خصوصا فرش ابریشم میشناسند.در این بین فرش ابریشم که هنرمندانه ترین هنر ایرانی است با ظرافت و زیبایی خاص خود به عنوان یک کالای سرمایه ای نیز شناخته میشود.

فرش ابریشم در بسیاری از نقاط ایران در رجشمارهای مختلف بافته میشود اما فرش ابریشم خاص و مرغوب، فرش ابریشم قم است.

 

فرش ابریشم قم

فرش ابریشم قم مشهورترین فرش ابریشم ایران میباشد که قدمتی دیرینه در میان فرش های ابریشم دارد، فرش ابریشم قم که با طرح های زیبا و متنوع و خاص خود با هنرمندی بافندگان فرش ابریشم اوج خلاقیت و زیبایی را در کنار کیفیت برتر از دیگر فرش های ابریشم نقاط دیگر متمایز مینماید.

فرش ابریشم قم هنری در اوج خلاقیت و نتیجه تلاش هنرمندان قالیباف است.

 

چرا فرش ابریشم قم ؟

شاید بارها از خودپرسیده باشید که چرا فرش دستباف ابریشم قم را تاکید وپیشنهاد میکنیم؟ واین فرش دستباف ابریشم   را  ازکجا وچگونه تهیه نماییم؟ لذا تقاضا داریم لحظاتی را با ما در این نوشتار همراه باشیم تا دریابیم که چرا فرش ابریشم قم؟

 

فرش ابریشم قم را ازکجا بایدتهیه نمود؟

 درخصوص فرش دستباف ابریشم چنانچه در گفتاری دیگر ذکر شد قم از قدیم الایام مرکز تولید بهترین ومرغوبترین فرشهای ابریشم وگل ابریشم و کرک وابریشم اصل بوده،هرچندکه دیرزمانی است فرشهای قم در نقاط مختلف کشور باطرح ونقشه فرش دستباف اصل قم بافته میشود ویا اینکه فرش دستباف اصل تبریز در زنجان،مراغه وبافته میشود وغیراز معدودی که همان اصالت وکیفیت فرش های دستباف ابریشم اصل تبریز را داراست عمدتا از لحاظ کیفیت با تولیدات اصل تبریز برابری نمیکند .ویا فرش دستباف نایین که زمانی از مرغوبترین فرشهای دستباف کشور بوده به تدریج در شهرهای طبس، کاشمر،مشهد و...بافته شده وعلیرغم استفاده از طرح ونقش اصیل نایین درعمده موارد توان برابری با تولیدات فرش دستباف اصل نایین را دارا نیست.

فلذاباتوجه به مباحث فوق فرش دستباف ابریشم  قم که در شهرهای مختلف وهمجوار نیز بافته میشود غالبا کیفیت و زیبایی واصالت فرشهای دستباف ابریشم قم را ندارد و یقینا فرشهایی ابریشم قم که در کارگاه های متمرکز توسط بافندگان هنرمند قم در شهرقم بافته میشود و از مواد اولیه اصل و مرغوب و ابریشم اصل  بافته میشودرا میتوان با اطمینان کامل به عنوان فرش ابریشم قم خریداری نمود.

در این راستا یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین تولیدات اصل ، تولیدات فرش دستباف ابریشم وگل ابریشم اصل قمات میباشد که با تهیه واستفاده از مواد اولیه و ابریشم و کرک اصل وباکیفیت در کارگاه های متعدد خود در شهرهای اصفهان، تبریز، قم و..، فرش ها اصیل و حتی مدرن ابریشم قم  را تولید و روانه بازار مینماید.

همچنین با تضمین 30 ساله تعویض، تاییدی دیگر بر اصالت تولیدات خود وارایه فرشهای دستباف ابریشم ، کرک وابریشم وگل ابریشم اصل میباشد وباتوجه به توانایی فنی بسیار بالای کادر متخصص و طراحان زبده و بافندگان ماهرمجموعه خانه هنرمندان قالیباف با برند قمات شما میتوانید آنچه را حتی در ذهن خود دارید را با هنرمندی طراحان ماهر و سرانگشتان هنرمند بافندگان در قالب فرشهای دستباف نفیس و باکیفیت (فرش ابریشم/فرش ابریشم قم)، فقط وفقط از خانه هنرمندان با برندقمات تهیه نمایید و با خرید فرش ابریشم/فرش ابریشم قم درکنار لذت بردن ازتولیدات زیبا و ارزشمندو اصیل قمات، سرمایه گذاری  مطمئنی نیز جهت خود وفرزندانتان داشته باشید.

 

  • تعویض قالی کهنه با نو در تهران با بهترین شرایط

          گرانتر بفروشید:(دست آخر وبدون واسطه به برندقمات قم جهت صادرات بفروشید)

         ارزانتر بخرید:(دست اول و بدون واسطه فرش خود را از تولیدی برند قمات بخرید)

 

بهترین پیشنهاد برای خریداران فرش دستباف ، مطالعه دقیق راهنمای خرید فرش دستباف می باشد.

 راهنمای خرید فرش دستباف در صفحه اصلی سایت قمات قم

*** بهترین فرش دستباف ابریشم و کرک وابریشم اصل قم را فقط و فقط دربرند قمات پیدا میکنید ***

 

 

آنچه در قالی قم و اصفهان و تبریز میبینید

 

یکجا در برند قمات ببینید.

 

 

 

 


مدیریت(شکاری): 09129615080
مدیر فروش: 09129610489

 قم: چهارراه بازار
تلفن:02537707722

یزد: خیابان مطهری 
تلفن: 03537262525

امروز 47       دیروز 94       هفته گذشته 659       ماه گذشته 47       همه 170629

Kubik-Rubik Joomla! Extensions